Herbst Jaroslav (Dušníky nad Vltavou 1887- 1971 Praha)
Kytice ve džbánku, signováno a datováno vpravo dole J. Herbst 28, olej/plátno, 50,5 x 40,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |